Azet & Zuna KMN zil sesi indir

Azet & Zuna KMN zil sesi indir

Zil Sesi indir: Azet & Zuna KMN zil sesi indir
Telefon zil sesleri: zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: Yabancı Zil Sesi indir
Zil Sesi Boyutu: 450 KB


Azet & Zuna KMN zil sesi indir konumuz Yabancı Zil Sesi indir katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 450 KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Azet & Zuna KMN zil sesi indir.Azet ve Zuna KMN, iki Alman rapçi ve şarkı yazarıdır. Azet, 1997 yılında doğdu ve Zuna ise 1995 yılında doğdu. İkisi de Almanya’nın Bonn kentinde büyüdü ve orada müzik kariyerlerine başladı.

Azet ve Zuna, ilk olarak 2014 yılında “KMN Gang” adlı bir grup olarak çalışmaya başladılar. “KMN” kelimesi “Kanzler, Minister, N***” anlamına gelir ve Almanya’da siyasi liderleri ve sistemi eleştirirler. Grup, özellikle sosyal medya aracılığıyla popüler hale geldi.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Karayip Korsanları Zil Sesi indir

2015 yılında, Azet ve Zuna, “KMN Gang” grubundan ayrılarak solo kariyerlere devam ettiler. Azet, ilk solo albümü “Nur noch Guap” (Sadece Guap) ile 2016 yılında çıktı ve 2017 yılında “Kollegah” ile “KMN Album” albümünü yayınladı. Zuna ise ilk solo albümü “Zuna” ile 2018 yılında çıktı ve 2019 yılında “Nazar” ile “KMN Album 2” albümünü yayınladı.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Samra Canada Goose zil sesi indir

Azet ve Zuna, Alman rap müzik dünyasında önemli isimlerdir ve genellikle sosyal ve politik konuları, aşk ve hayat gibi konuları konu alırlar. Ayrıca, Almanca ve Türkçe şarkılarını yayınlarlar. Onların şarkıları, Almanya’da ve Türkiye’de popülerdir.

Azet & Zuna KMN mp3 zil sesi indir – Azet & Zuna KMN telefon zil sesi indir – Azet & Zuna KMN ücretsiz zil sesi indir

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Tik Tok Pika Pika Pikachu zil sesi indir

Azet & Zuna KMN ringtone download – Azet & Zuna KMN klingeltöne kostenlos

 

YORUM YAZIN