Azet & Zuna KMN zil sesi indir

Azet & Zuna KMN zil sesi indir

Zil Sesi indir: Azet & Zuna KMN zil sesi indir
Telefon zil sesleri: Tüm android ve iphone Telefonlara uyumlu
mp3 m4r: Ücretsiz
Bedava ücretsiz: Yabancı Zil Sesi indir
Zil Sesi Boyutu: 450 KB
Eklenme Tarihi: 1 sene önce

Azet & Zuna KMN zil sesi indir.Azet ve Zuna KMN, iki Alman rapçi ve şarkı yazarıdır. Azet, 1997 yılında doğdu ve Zuna ise 1995 yılında doğdu. İkisi de Almanya’nın Bonn kentinde büyüdü ve orada müzik kariyerlerine başladı.

Azet ve Zuna, ilk olarak 2014 yılında “KMN Gang” adlı bir grup olarak çalışmaya başladılar. “KMN” kelimesi “Kanzler, Minister, N***” anlamına gelir ve Almanya’da siyasi liderleri ve sistemi eleştirirler. Grup, özellikle sosyal medya aracılığıyla popüler hale geldi.

2015 yılında, Azet ve Zuna, “KMN Gang” grubundan ayrılarak solo kariyerlere devam ettiler. Azet, ilk solo albümü “Nur noch Guap” (Sadece Guap) ile 2016 yılında çıktı ve 2017 yılında “Kollegah” ile “KMN Album” albümünü yayınladı. Zuna ise ilk solo albümü “Zuna” ile 2018 yılında çıktı ve 2019 yılında “Nazar” ile “KMN Album 2” albümünü yayınladı.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  BTS Super Tuna (By Jin) zil sesi indir

Azet ve Zuna, Alman rap müzik dünyasında önemli isimlerdir ve genellikle sosyal ve politik konuları, aşk ve hayat gibi konuları konu alırlar. Ayrıca, Almanca ve Türkçe şarkılarını yayınlarlar. Onların şarkıları, Almanya’da ve Türkiye’de popülerdir.

Azet & Zuna KMN mp3 zil sesi indir – Azet & Zuna KMN telefon zil sesi indir – Azet & Zuna KMN ücretsiz zil sesi indir

Azet & Zuna KMN ringtone download – Azet & Zuna KMN klingeltöne kostenlos

 

118 kez indirildi

YORUM YAZIN