Baba (Godfather) film müzikleri zil sesi indir

Baba (Godfather) film müzikleri zil sesi indir

Zil Sesi indir: Baba (Godfather) film müzikleri zil sesi indir
Telefon zil sesleri: zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: Yabancı Zil Sesi indir
Zil Sesi Boyutu: 450 KB


Baba (Godfather) film müzikleri zil sesi indir konumuz Yabancı Zil Sesi indir katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 450 KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Baba (Godfather) film müzikleri zil sesi indir ve ücretsiz-bedava mp3 telefon mesaj sesi indirip telefonunuz indirdiğiniz ses gibi çalmasını istiyorsanız hemen indirip zil sesi indir ve telefon zil sesleri olarak ayarlayabilirsiniz.

“Baba” filmi, 1972 yılında yönetmenliğini Francis Ford Coppola’nın yaptığı, Amerikan yapımı bir mafya filmidir. Film, mafya ailesi Corleone ailesinin hikayesini anlatır ve film müzikleri, Nino Rota tarafından bestelenmiştir.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Telefon sesleri şarkı indir

Film müzikleri, filmde kullanılan “Godfather Waltz” ve “Love Theme” gibi unutulmaz melodilerle hatırlanmaktadır. Bu melodiler, filmi izleyenler tarafından hala popüler olarak kabul edilmektedir.

“Godfather Waltz” zil sesi olarak indirmek için internette birçok seçenek mevcuttur. Örneğin, iTunes veya Amazon gibi müzik satış sitelerinden indirebilirsiniz. Ayrıca, birçok müzik uygulamasıda “Godfather Waltz” veya “Love Theme” şarkılarını içermektedir.

Baba film müzikleri mp3 zil sesi indir , Baba film müzikleri telefon zil sesi indir , Baba film müzikleri ücretsiz zil sesi indir

Godfather ringtone download , Godfather klingeltöne kostenlos

 

 

 

 

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Ed sheeran bad habits zil sesi indir (Klingelton herunterladen)

YORUM YAZIN