Dizi Zil SesleriYabancı Zil Sesleri

Baba (Godfather) film müzikleri zil sesi indir

Baba (Godfather) film müzikleri zil sesi indir ve ücretsiz-bedava mp3 telefon mesaj sesi indirip telefonunuz indirdiğiniz ses gibi çalmasını istiyorsanız hemen indirip zil sesi indir ve telefon zil sesleri olarak ayarlayabilirsiniz.

“Baba” filmi, 1972 yılında yönetmenliğini Francis Ford Coppola’nın yaptığı, Amerikan yapımı bir mafya filmidir. Film, mafya ailesi Corleone ailesinin hikayesini anlatır ve film müzikleri, Nino Rota tarafından bestelenmiştir.

Film müzikleri, filmde kullanılan “Godfather Waltz” ve “Love Theme” gibi unutulmaz melodilerle hatırlanmaktadır. Bu melodiler, filmi izleyenler tarafından hala popüler olarak kabul edilmektedir.

“Godfather Waltz” zil sesi olarak indirmek için internette birçok seçenek mevcuttur. Örneğin, iTunes veya Amazon gibi müzik satış sitelerinden indirebilirsiniz. Ayrıca, birçok müzik uygulamasıda “Godfather Waltz” veya “Love Theme” şarkılarını içermektedir.

Baba film müzikleri mp3 zil sesi indir , Baba film müzikleri telefon zil sesi indir , Baba film müzikleri ücretsiz zil sesi indir

Godfather ringtone download , Godfather klingeltöne kostenlos

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu