Blackpink x PUBG Mobile Ready For Love zil sesi indir

Blackpink x PUBG Mobile Ready For Love zil sesi indir

Zil Sesi indir: Blackpink x PUBG Mobile Ready For Love zil sesi indir
Telefon zil sesleri: Android - samsung - xiaomi - oppo - huawei - poco
mp3 m4r: Ücretsiz
Bedava ücretsiz: Yabancı
Zil Sesi Boyutu: 479 KB
Eklenme Tarihi: 1 sene önce

Blackpink x PUBG Mobile Ready For Love zil sesi indir ve ücretsiz-bedava mp3 telefon mesaj sesi indirip telefonunuz indirdiğiniz ses gibi çalmasını istiyorsanız hemen indirip zil sesi indir ve telefon zil sesleri olarak ayarlayabilirsiniz.

Blackpink, Güney Koreli bir kadın pop grubudur. Grubun üyeleri, Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa’dır. Blackpink, 2016 yılında YG Entertainment tarafından kurulmuştur.

Blackpink, çok yönlü bir müzik grubudur ve pop, hip hop, R&B, elektronik ve dans gibi farklı müzik türlerini içermektedir. Grubun şarkıları, güçlü vokaller, enerjik dans performansları ve hit potansiyeli yüksek melodiler ile tanınır.

Blackpink, özellikle Güney Kore ve Asya pazarlarında büyük bir popülariteye sahiptir ve hızla tüm dünyada tanınmaya başlamıştır. Grubun ilk mini albümü “Square One” 2016 yılında yayınlandı ve “Whistle” ve “Boombayah” gibi hit şarkıları içermektedir.

Grubun ikinci mini albümü “Square Two” 2017 yılında yayınlandı ve “Playing With Fire” ve “Stay” gibi hit şarkıları içermektedir. Blackpink, ayrıca birçok ödül ve övgü kazandı ve birçok prestijli müzik ödülüne aday gösterildi.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Telefon zil sesleri 50 Adet indir

Blackpink, aynı zamanda sosyal medya ve internet üzerinde büyük bir hayran kitlesine sahiptir ve YouTube’da en çok izlenen k-pop grubu olarak tarih yazmıştır. Grubun müzik videoları, milyarlarca kez izlenmiştir. Blackpink, hala aktif olarak çalışmaya devam etmektedir ve hayranlarına her zaman yeni şarkılar ve performanslar sunmaktadır.

Blackpink x PUBG Mobile Ready For Love mp3 zil sesi indir ,Blackpink x PUBG Mobile Ready For Love telefon zil sesi indir , Blackpink x PUBG Mobile Ready For Love ücretsiz zil sesi indir

Blackpink x PUBG Mobile Ready For Love ringtone download , Blackpink x PUBG Mobile Ready For Love klingeltöne kostenlos

161 kez indirildi

YORUM YAZIN