Contra Benden bil zil sesi indir

Contra Benden bil zil sesi indir

Zil Sesi indir: Contra Benden bil zil sesi indir
Telefon zil sesleri: zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: Yerli Zil Sesleri (Türkçe)
Zil Sesi Boyutu: 450 KB


Contra Benden bil zil sesi indir konumuz Yerli Zil Sesleri (Türkçe) katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 450 KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Contra Benden bil zil sesi indir. Contra, Türkiye’de özellikle 2000’li yıllarda popüler olan bir müzik grubudur. Grubun kurucusu ve lideri Murat Yeter’dir.

Contra, 2000 yılında kurulmuş ve ilk albümleri “Contra” ile tanınmıştır. Albüm, Türkiye’de büyük bir ilgi görmüş ve grubun popüler olmasını sağlamıştır. Albümde yer alan hit şarkılar arasında “Sonsuz Ol” ve “Kendine Müzik” gibi şarkılar bulunmaktadır.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Velet Olmadı ft Ece Mumay zil sesi indir

Grubun diğer albümleri de başarılı olmuş ve Türkiye’de önemli bir hayran kitlesi oluşmuştur. Contra, pop, rock ve R&B tarzlarını bir arada harmanlayan bir müzik tarzını benimsemiştir.

Contra, Türkiye’de önemli bir müzik grubu olarak kabul edilir ve 2000’li yılların en popüler gruplarından birisidir. Grup, halen aktif olarak müzik yapmakta ve konserler vermektedir.

Contra Benden bil mp3 zil sesi indir – Contra Benden bil telefon zil sesi indir – Contra Benden bil ücretsiz zil sesi indir

YORUM YAZIN