Galaxy F13 zil sesi indir

Galaxy F13 zil sesi indir

Zil Sesi indir: Galaxy F13 zil sesi indir
Telefon zil sesleri: zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: Samsung zil sesleri indir
Zil Sesi Boyutu: 412 KB


Galaxy F13 zil sesi indir konumuz Samsung zil sesleri indir katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 412 KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Galaxy F13 zil sesi indir.Samsung Galaxy F13, Samsung tarafından üretilen bir orta seviye akıllı telefondur. Bu cihaz, 6.5 inçlik HD+ TFT ekran ve Exynos 850 işlemci ile donatılmıştır. Cihazda 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama bulunur. Arka tarafında quad kamera sistemi (48 MP + 5 MP + 2 MP + 2 MP) ve ön tarafında 8 MP çözünürlüklü bir kamera yer alır. Cihaz, 6000 mAh batarya ile desteklenir ve Android 11 işletim sistemi üzerinde çalışır. Samsung Galaxy F13, orta seviye bir akıllı telefon olarak, uygun fiyatı ile kullanıcılar için makul bir seçenek olabilir.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Despacito - Marimba Remix Zil Sesi indir

Galaxy F13 mp3 zil sesi indir – Samsung telefon zil sesi indir – Galaxy ücretsiz zil sesi indir

Galaxy F13 Orjinal Zil Sesleri indir

 

 

 

 

Galaxy F13 Türkçe Şarkı Zil Sesleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAHA FAZLA ZİL SESİ İNDİRMEK İÇİN 2. SAYFAYA TIKLAYINIZ

1 2 3

YORUM YAZIN