Galaxy S3 zil sesi indir

Galaxy S3 zil sesi indir

Zil Sesi indir: Galaxy S3 zil sesi indir
Telefon zil sesleri: zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: Samsung zil sesleri indir
Zil Sesi Boyutu: 479 KB


Galaxy S3 zil sesi indir konumuz Samsung zil sesleri indir katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 479 KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Galaxy S3 zil sesi indir.Galaxy S3, Samsung tarafından 2012 yılında üretilen ve piyasaya sürülen bir akıllı telefondur. Bu cihaz, o zamanların en ileri teknolojisiyle donatılmıştı ve çok popüler oldu.

Galaxy S3, 4.8 inçlik HD Super AMOLED ekran ile gelir. Bu ekran, gerçekçi renkler, net görüntüler ve yüksek çözünürlüklü video izlemek için idealdir. Cihaz, ayrıca Corning Gorilla Glass 2 koruma camı ile çizilmelere veya hasarlara karşı korunmuştur.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  hangouts zil sesi indir

Galaxy S3, Samsung Exynos 4412 işlemci ve 1 GB RAM ile çalışır. Bu kombinasyon, cihazda hızlı ve akıcı bir kullanım deneyimi sunar. Cihaz, ayrıca 16 GB veya 32 GB dahili depolama alanına sahiptir ve bu alan MicroSD kart ile genişletilebilir.

Galaxy S3, 8 MP arka kamerası ile gelir. Bu kamera, gerçekçi renkler, net görüntüler ve yüksek çözünürlüklü video kaydı yapabilir.

Galaxy S3 mp3 zil sesi indir – Samsung telefon zil sesi indir – Galaxy ücretsiz zil sesi indir

Galaxy S3 Orjinal Zil Sesleri indir

 

 

 

 

 

 

Galaxy S3 Türkçe Şarkı Zil Sesleri

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Galaxy J4 Plus Zil Sesi indir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAHA FAZLA ZİL SESİ İNDİRMEK İÇİN 2. SAYFAYA TIKLAYINIZ

1 2 3

YORUM YAZIN