Gökhan Türkmen bilmem zil sesi indir

Gökhan Türkmen bilmem zil sesi indir

Zil Sesi indir: Gökhan Türkmen bilmem zil sesi indir
Telefon zil sesleri: Android - iphone - samsung - xiaomi - oppo - huawei - poco
mp3 m4r: Ücretsiz
Bedava ücretsiz: Yerli Zil Sesleri (Türkçe)
Zil Sesi Boyutu: 450 KB
Eklenme Tarihi: 10 ay önce

Gökhan Türkmen bilmem zil sesi indir , telefon zil sesleri indir , en yeni mp3 zil sesleri indir , mp3 zil sesi indir , telefon zil sesi indir , zil sesleri indir , mesaj sesi indir , bildirim sesi indir

Gökhan Türkmen, Türkiye’de bir pop müzik sanatçısıdır. Kendisi, 2000’li yılların başından beri müzik piyasasında aktif olarak yer almaktadır ve çeşitli hit şarkıları ile tanınmaktadır.

Gökhan Türkmen, 1999 yılında “Yıldız Tilbe” ile birlikte yaptığı “Yakar Geceler” adlı şarkı ile müzik piyasasına giriş yaptı. Daha sonra, “Sevgilim” ve “Karanlik Geceler” gibi şarkıları ile adından söz ettirdi.

2004 yılında, kendi adını taşıyan ilk albümü “Gökhan Türkmen” yayınlandı ve bu albümde yer alan “Günahsızlar” adlı şarkı, Türkiye genelinde bir hit oldu. Daha sonra, “Sonsuz Ol” ve “Sensiz Olmuyor” gibi hit şarkılar yayınladı.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  (YENİ) Misafir Jenerik Dizi Müziği indir

Gökhan Türkmen, yıllar içerisinde çeşitli albümler yayınladı ve birçok hit şarkıları ile tanındı. Ayrıca, oynadığı filmler ve diziler ile de ses getirdi. O, Türkiye müzik piyasasının önemli sanatçılarından biridir ve hala müzik piyasasında aktif olarak yer almaktadır.

Gökhan Türkmen bilmem mp3 zil sesi indir , Gökhan Türkmen bilmem telefon zil sesi indir , Gökhan Türkmen bilmem ücretsiz zil sesi indir

206 kez indirildi

YORUM YAZIN