Huawei Mate 50 Pro zil sesi indir

Huawei Mate 50 Pro zil sesi indir

Zil Sesi indir: Huawei Mate 50 Pro zil sesi indir
Telefon zil sesleri: Android - iphone - samsung - xiaomi - oppo - huawei - poco
mp3 m4r: Ücretsiz
Bedava ücretsiz: Huawei Zil sesleri indir
Zil Sesi Boyutu: 450 KB
Eklenme Tarihi: 1 sene önce

Huawei Mate 50 Pro zil sesi indir , telefon zil sesleri indir , en yeni mp3 zil sesleri indir , mp3 zil sesi indir , telefon zil sesi indir , zil sesleri indir , mesaj sesi indir , bildirim sesi indir

Huawei Mate 50 Pro, Huawei tarafından üretilen ve üst düzey bir performans sunan bir akıllı telefondur. Bu cihaz, üst düzey bir tasarıma ve teknolojik özelliklere sahiptir.

Cihaz, 6.8 inç büyüklüğünde bir AMOLED ekran ile donatılmıştır. Ekran çözünürlüğü ise 3216 x 1440 piksel olarak belirlenmiştir. Cihaz, çift kameralı bir arka kamera sistemi ile donatılmıştır. Bu kameralar 50 MP ve 40 MP olarak belirlenmiştir. Ön kamera ise 32 MP olarak belirlenmiştir. Cihaz, Huawei’nin sahip olduğu HarmonyOS işletim sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca, cihaz için sağlanan batarya kapasitesi 4200 mAh olarak belirlenmiştir.

Huawei Mate 50 Pro, yüksek performanslı bir işlemci, yüksek çözünürlüklü bir ekran ve üst düzey bir kamera sistemi ile donatılmıştır. Bu cihaz, ayrıca, güncel işletim sistemi ile birlikte gelmektedir. Bu cihaz, üst düzey bir performans sunarken, aynı zamanda kullanıcının ihtiyacı olan tüm özelliklere sahiptir.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  iPhone 14 Marimba zil sesi indir

Huawei Mate 50 Pro mp3 zil sesi indir , Huawei Mate 50 Pro telefon zil sesi indir , Huawei Mate 50 Pro ücretsiz zil sesi indir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAHA FAZLA ZİL SESİ İNDİRMEK İÇİN 2.SAYFAYA TIKLAYINIZ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
659 kez indirildi

YORUM YAZIN