Huawei Zil Sesleri

Huawei Mate 50 RS Porsche Design zil sesi indir

Huawei Mate 50 RS Porsche Design zil sesi indir , telefon zil sesleri indir , en yeni mp3 zil sesleri indir , mp3 zil sesi indir , telefon zil sesi indir , zil sesleri indir , mesaj sesi indir , bildirim sesi indir

Huawei Mate 50 RS Porsche, Huawei tarafından üretilen ve Porsche Design ile ortaklık kapsamında tasarlanan bir akıllı telefondur. Bu cihaz, üst düzey bir performans ve lüks bir tasarıma sahiptir.

Cihaz, 6.7 inç büyüklüğünde bir AMOLED ekran ile donatılmıştır. Ekran çözünürlüğü ise 3200 x 1440 piksel olarak belirlenmiştir. Cihaz, çift kameralı bir arka kamera sistemi ile donatılmıştır. Bu kameralar 50 MP ve 40 MP olarak belirlenmiştir. Ön kamera ise 32 MP olarak belirlenmiştir. Cihaz, Huawei’nin sahip olduğu HarmonyOS işletim sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca, cihaz için sağlanan batarya kapasitesi 4500 mAh olarak belirlenmiştir.

Huawei Mate 50 RS Porsche, lüks bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra, üst düzey bir performans sunmaktadır. Bu cihaz, yüksek performanslı bir işlemci, yüksek çözünürlüklü bir ekran ve üst düzey bir kamera sistemi ile donatılmıştır. Bu cihaz, ayrıca, güncel işletim sistemi ile birlikte gelmektedir.

Huawei Mate 50 RS Porsche Design mp3 zil sesi indir , Huawei Mate 50 RS Porsche Design telefon zil sesi indir , Huawei Mate 50 RS Porsche Design ücretsiz zil sesi indir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAHA FAZLA ZİL SESİ İNDİRMEK İÇİN 2.SAYFAYA TIKLAYINIZ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu