iPhone 12 Pro Max Zil Sesi Nasıl Değiştirilir?

iPhone 12 Pro Max Zil Sesi Nasıl Değiştirilir?

Zil Sesi indir: iPhone 12 Pro Max Zil Sesi Nasıl Değiştirilir?
Telefon zil sesleri: iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo
mp3 m4r: Ücretsiz
Bedava ücretsiz: iphone zil sesleri indir
Zil Sesi Boyutu: 450 KB
Eklenme Tarihi: 8 ay önce

iPhone 12 Pro Max Zil Sesi Nasıl Değiştirilir? iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max, Apple tarafından 2020 yılında piyasaya sürülen akıllı telefon modelleridir.

iPhone 12, 6.1 inçlik Retina IPS ekranı, A14 Bionic işlemcisi, 12 MP ön ve arka kamerası, 5G desteği ve iOS 14 işletim sistemi ile gelir. Cihaz, renk seçenekleri, mat görünüm ve Ceramic Shield cam ile güçlendirilmiştir.

iPhone 12 Pro ise 6.1 inçlik Super Retina XDR ekranı, A14 Bionic işlemcisi, 12 MP üçlü arka kamera sistemi (standard, ultra geniş açılı ve telefoto), 5G desteği ve iOS 14 işletim sistemi ile sunulur. Cihaz, renk seçenekleri, mat görünüm ve Ceramic Shield cam ile güçlendirilmiştir.

iPhone 12 Pro Max ise 6.7 inçlik Super Retina XDR ekranı, A14 Bionic işlemcisi, 12 MP üçlü arka kamera sistemi (standard, ultra geniş açılı ve telefoto), 5G desteği ve iOS 14 işletim sistemi ile sunulur. Bu model, en büyük ekranı ve en iyi kamerası ile en premium iPhone modelidir.

Bu modeller, Apple’ın tasarım, güç ve teknolojik özellikleriyle öne çıkan cihazlarından biridir ve kullanıcılar için mükemmel bir akıllı telefon deneyimi sunmaktadır.

iPhone 12 Pro Max Zil Sesi Nasıl Değiştirilir?

Gün geçmiyor ki yeni bir Iphone modeli haberi gündeme düşmesin. Akıllı teknolojiler konusunda en uzman firmalardan biri olan Apple en yeni modellerinden biri olan iPhone 12 Pro Max ile yine gündemdeki yerini koruyor. iPhone 12 Pro Max zil sesi nasıl değiştirilir? Sorusu hakkında cevaba ihtiyacınız varsa bu yazımızı dikkatle okumanızı öneririz.

iPhone 12 Pro Max Özellikleri

 1. iPhone 12 Pro Max ekranı, 6,7 inç büyüklüğünde olup ortalama bir video oyun izleyicisini bile kusursuz tatmin edecek boyut genişliktedir, buna ilaveten “Süper Retina XDR Ekran” teknolojisine sahiptir. Bu da aynı ekran üzerinde HDR renk kalitesi ve True Tone teknolojisiyle birleştirilmiş doğal ve ayrıntısı kusursuz olan renkleri görmenizi sağlar.

 2. iPhone 12 Pro Max 4 farklı renk ile piyasaya sunulmuştur. Bunlar, grafit, gümüş, altın, pasifik mavisidir. Ön yüzeyi Ceramic Shield ile oluşturulmuştur. Camı dokulu ve mattır. Tüm mevcut görünüm kusursuzluğunu paslanmaz çelik tasarımı ile tamamlar.

 3. IP68 özelliği ile suya karşı 30 dakika boyunca 6 metre derinliğe kadar dayanıklılık sunar.

 4. iPhone 12 Pro Max bulunan ön kameralardan biri 12 MP Pro kamera sistemine sahiptir. Portre modunda düşük ışık koşullarında bile görüntü kalitesinin verimini kusursuz sağlayan gece modu bulunur. Gece modunda kolaylıkla portre çekimi yapabilirsiniz ve bunu gelişmiş LiDAR tarayıcısı ile sağlar. Apple ProRaw ile profesyonel bir stüdyo fotoğrafçısı olabilirsiniz. 4K Dolby Vision HDR ile saniyede 60 kareye kadar profesyonel ve üstün kalite performanslı video kaydı yapabilirsiniz. Ön kameralardan ikincisi ise 12 MP TrueDepth özelliğine sahip kameradır. Yani buna yüz tanıma özelliğini kullanan kamera diyebiliriz. TrueDepth kamera yüzünüzün derinlik haritasını çıkarır ve bunu analiz ederek çalışır. Bu kamerada yine portre modu, gece modu, deep fusion ve akıllı HDR kullanabilirsiniz. Video çekimleri için 1080p ağır çekim video kaydı yapabilir ve saniyede 30 kareye kadar 4K Dolby Vision HDR video kaydı yapabilir. Aynı zamanda bu kamera güvenli oturum açma için FaceID özelliğini de gerçekleştirir.

 5. iPhone 12 Pro Max hızlı şarj özelliğine sahiptir. Batarya süresi sizi 20 saate kadar video oynatmak ve 12 saate kadar online video oyunu oynamanızı sağlayacak kadar kesintisiz güç sağlayacaktır.

 6. iPhone 12 Pro Max modelinde bulunan A14 Bionic çip ve 6 çekirdekli CPU sayesinde hız ve performans yüksek seviyede bir standartta size sunulur. Bunlara ilaveten 4 çekirdekli NPU,16 çekirdekli Neural Engine sayesinde telefonunuz en hızlı oyunları, saatler süren internet gezintilerinizde ve hatta en kaliteli videoları saatlerce izleme deneyiminizi kesintisiz ve sıkıntısız olarak size sunar.

 

iPhone 12 – iPhone 12 Pro – iPhone 12 Pro Max Zil Sesi Nasıl Değiştirilir?

iPhone 12 – iPhone 12 Pro – iPhone 12 Pro Max piyasaya ios 14 ve ios 15 işletim sistemiyle sunulmuştur. Bu işletim sistemlerini ios 16 ya güncelleyebilirsiniz. Tüm işletim sistemlerinde zil sesi ayarı aynıdır ve kolaylıkla yapılır.

 • Ana ekrandan ayarlara gidin.
 • Ekranı aşağı kaydırarak “sesler ve dokunuş modelleri” öğesini seçin.

Zil sesi” öğesini seçin. Mevcut zil seslerinden dilediğinizi seçerek tamam öğesine tıkladıktan sonra geri çıkın. Zil sesi ayarınız başarıyla tamamlanmıştır.

iphone 12 zil sesi indir

iphone 12 Pro zil sesi indir

iPhone 12 Pro Max zil sesi indir

linklerinden binlerce zil sesi indirebilirsiniz.

iPhone 12 – iPhone 12 Pro – iPhone 12 Pro Max Mesaj Zil Sesi Nasıl Değiştirilir?

iPhone 12 – iPhone 12 Pro – iPhone 12 Pro Max mesaj sesi ayarı zil sesi gibi tüm işletim sistemlerinde aynıdır ve oldukça basittir.

 • Ana ekrandan ayarlara gidin.

 • Ekranı aşağı kaydırarak “sesler ve dokunuş modelleri” öğesini seçin.

 • Mesaj Tonu” öğesini seçin. Bu menüde telefonunuzun mesaj bildirim sesini seçebileceğiniz gibi sessiz moda ya da hem sessiz hem titreşim moduna da alabilirsiniz.

 • Seçeneklerden uygununu seçtikten sonra tamam öğesine tıklatıp ana ekrana geri çıkın.

iPhone 12 mesaj sesleri indir

iphone 12 pro mesaj sesleri indir

iPhone 12 pro max mesaj sesleri indir

linklerinden binlerce mesaj sesi indirebilirsiniz.

iPhone 12 – iPhone 12 Pro – iPhone 12 Pro Max Bildirim Sesi Nasıl Değiştirilir?

iPhone 12 – iPhone 12 Pro – iPhone 12 Pro Max için tüm bildirim sesleri ayarı ayarlar menüsü içerisindeki sesler ve dokunuş sesleri menüsü içerisinden kolaylıkla yapılır.

iPhone 12 – iPhone 12 Pro – iPhone 12 Pro Max üstün performans, üstün kullanıcı deneyimi özellikleriyle ve bunlara ilaveten 5G hızını destekleyerek akıllı telefon ihtiyacınızı üst düzey olarak tamamlayacaktır.

iPhone 12 bildirim-alarm sesleri indir

iPhone 12 Pro bildirim-alarm sesleri indir

iPhone 12 Pro max bildirim-alarm sesleri indir

linklerinden binlerce bildirim sesi indirebilirsiniz.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  iphone 13 Pro Max Zil Sesi Nasıl Değiştirilir?
160 kez indirildi

YORUM YAZIN