iPhone 13 bildirim-alarm sesleri indir

iPhone 13 bildirim-alarm sesleri indir

Zil Sesi indir: iPhone 13 bildirim-alarm sesleri indir
Telefon zil sesleri: Tüm android Telefonlara uyumlu
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: iphone sms-mesaj-bildirim sesleri mp3 indir
Zil Sesi Boyutu: 450 KB


iPhone 13 bildirim-alarm sesleri indir konumuz iphone sms-mesaj-bildirim sesleri mp3 indir katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz Tüm android Telefonlara uyumlu iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 450 KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iPhone 13 bildirim-alarm sesleri indir.iPhone 13 için henüz resmi bir açıklama yapılmamıştır, ancak iOS işletim sistemi kullanılan cihazlarda bildirim ve alarm sesleri kolayca değiştirilebilir. Cihazın ayarlarından “Ses ve Haptic” bölümüne gidin ve “Bildirim Sesleri” veya “Alarm Sesleri” seçeneğini tıklayın. Buradan varsayılan ses seçenekleri dışında iTunes’daki müzikleriniz veya farklı uygulamalardan indirdiğiniz sesler de kullanılabilir. İster varsayılan ses seçeneklerinden ister başka bir kaynaktan indirdiğiniz bir ses seçin ve cihazınızda bildirim ve alarm seslerini kolayca değiştirin.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  ıslık mesaj sesi indir

iphone 13 orjinal bildirim-alarm sesi mp3 indir – En güzel iphone 13 orjinal bildirim-alarm sesleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla iPhone 13 mesaj-sms-bildirim sesi indirmek için 2. sayfaya tıklayınız.

1 2

YORUM YAZIN