iphone 14 bildirim-alarm sesleri indir

iphone 14 bildirim-alarm sesleri indir

Zil Sesi indir: iphone 14 bildirim-alarm sesleri indir
Telefon zil sesleri: Tüm android Telefonlara uyumlu
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: iphone sms-mesaj-bildirim sesleri mp3 indir
Zil Sesi Boyutu: 412 KB


iphone 14 bildirim-alarm sesleri indir konumuz iphone sms-mesaj-bildirim sesleri mp3 indir katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz Tüm android Telefonlara uyumlu iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 412 KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iphone 14 bildirim-alarm sesleri indir. iPhone 14, Apple’ın en son ve en popüler akıllı telefon modelidir. Bu telefon, mükemmel bir tasarım, güçlü işlemci ve en son teknolojik özellikler ile tasarlandı.

Telefonun tasarımı, bezelsiz ekran tasarımı ve alüminyum çerçeve ile birlikte sunulur. Ayrıca, telefon, çok sayıda renk seçeneğine sahiptir ve kullanıcılar, kişisel tercihlerine uygun bir telefon seçebilirler.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  iPhone 15 Plus zil sesi indir

iPhone 14, A15 Bionic işlemcisi ile donatıldı. Bu işlemci, en yüksek performansı ve enerji verimliliğini sunar ve telefonun güncel uygulamaları ve oyunları çalıştırmasına olanak tanır. Ayrıca, telefon, 5G desteği ile birlikte gelir ve kullanıcılar, internette hızlı ve akıcı bir deneyim yaşayabilirler.

Telefon, en son fotoğraf ve video çekme özelliklerine de sahiptir. Örneğin, Dual Camera sistemi, çoklu lensler sunar ve kullanıcılar, detaylı ve renkli görüntülere ve videolara erişebilirler.

iphone 14 orjinal bildirim-alarm sesi mp3 indir – En güzel iphone 14 orjinal bildirim-alarm sesleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla iPhone 14 mesaj-sms-bildirim sesi indirmek için 2. sayfaya tıklayınız.

1 2

YORUM YAZIN