iPhone 14 Pro bildirim-alarm sesleri indir

iPhone 14 Pro bildirim-alarm sesleri indir

Zil Sesi indir: iPhone 14 Pro bildirim-alarm sesleri indir
Telefon zil sesleri: Tüm android Telefonlara uyumlu
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: iphone sms-mesaj-bildirim sesleri mp3 indir
Zil Sesi Boyutu: 450 KB


iPhone 14 Pro bildirim-alarm sesleri indir konumuz iphone sms-mesaj-bildirim sesleri mp3 indir katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz Tüm android Telefonlara uyumlu iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 450 KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iPhone 14 Pro bildirim-alarm sesleri indir.Apple, iPhone X ile başlattığı çentik tasarımını iPhone 14 Pro’da hap tasarıma geçirdi. Şirket, çentik eleştirilerine rağmen bu eleştiriler dinmedi ve iPhone 13 serisinde çentik küçültmeye rağmen, Android telefonlardaki hap tasarımına geçti. Apple’ın yeni hap tasarımı, Dynamic Island adıyla, sadece bir selfie kamerası ve Face ID sensörlerini sunmakla kalmaz, aynı zamanda müzik değiştirme, maç skorları ve FaceTime gibi birçok özelliği de sunar. Bu tasarım, kullanıcılarla etkileşimli bir hap tasarımıdır ve boyutlarında değişiklikler olabilecektir.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  En iyi Telefon Zil Sesleri (2024) indir

iphone 14 Pro orjinal bildirim-alarm sesi mp3 indir – En güzel iphone 14 Pro orjinal bildirim-alarm sesleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  iPhone 11 mesaj sesleri indir

Daha Fazla iPhone 14 Pro mesaj-sms-bildirim sesi indirmek için 2. sayfaya tıklayınız.

1 2

YORUM YAZIN