iPhone 14 Pro max bildirim-alarm sesleri indir

iPhone 14 Pro max bildirim-alarm sesleri indir

Zil Sesi indir: iPhone 14 Pro max bildirim-alarm sesleri indir
Telefon zil sesleri: Tüm android Telefonlara uyumlu
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: iphone sms-mesaj-bildirim sesleri mp3 indir
Zil Sesi Boyutu: 450 KB


iPhone 14 Pro max bildirim-alarm sesleri indir konumuz iphone sms-mesaj-bildirim sesleri mp3 indir katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz Tüm android Telefonlara uyumlu iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 450 KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iPhone 14 Pro max bildirim-alarm sesleri indir. Apple, iPhone 14 serisinde, standart modellerle Pro modeller arasındaki farkı daha da artırarak en gelişmiş iPhone modelini sunuyor. iPhone 14 Pro Max, güçlü işlemci, gelişmiş kamera sistemi ve özelleştirilmiş tasarım özellikleri ile dikkat çekiyor.

iPhone 14 Pro Max, 6.7 inçlik 120 Hz ProMotion ekran, Apple A16 Bionic işlemci, 48 MP ana kamera, 12 MP ultra geniş açılı ve telefoto kameralar, 4K 60 FPS ön kamera, iOS 16 işletim sistemi gibi özellikleri ile kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Pro modeller, her zaman açık ekran, 48 MP ana kamera sensörü, süper akıcı ve titremeyen videolar için aksiyon modu, otomatik odaklamalı ön kamera, Apple A16 Bionic işlemci gibi özellikleri ile standart modellerden ayrılıyor.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  (YENİ) iphone bildirim sesi mp3 indir

iPhone 14 Pro Max, 2017 yılındaki iPhone X modeli ile birlikte çentikli ekran tasarımına geçen Apple, bu kez Pro modellerinde çentiğe veda ediyor. Dynamic Island tasarımı, tasarımı özelleştirme imkanı sunuyor.

iphone 14 Pro max orjinal bildirim-alarm sesi mp3 indir – En güzel iphone 14 Pro max orjinal bildirim-alarm sesleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla iPhone 14 Pro max mesaj-sms-bildirim sesi indirmek için 2. sayfaya tıklayınız.

1 2

YORUM YAZIN