iphone 2023 whatsapp bildirim sesi indir

iphone 2023 whatsapp bildirim sesi indir

Zil Sesi indir: iphone 2022 whatsapp bildirim sesi indir
Telefon zil sesleri: Android - iphone - samsung - xiaomi - oppo - huawei - poco
mp3 m4r: Ücretsiz
Bedava ücretsiz: whatsapp bildirim sesi indir
Zil Sesi Boyutu: 450 KB
Eklenme Tarihi: 11 ay önce

iPhone kullanıcıları, 2023 yılında WhatsApp uygulaması için bildirim seslerini değiştirmek için birkaç seçenek sunulmaktadır. En popüler seçenekler arasında:

  1. WhatsApp uygulamasının içinden: WhatsApp uygulamasının Ayarlar sekmesinde, Ses ve Bildirimler bölümüne gidin. Burada, Bildirim Sesleri seçeneğine tıkladığınızda, uygulamanın standart bildirim seslerinden birini seçebilir veya cihazınızda kayıtlı olan müzik dosyalarınızdan birini kullanabilirsiniz.
  2. iTunes Store üzerinden: iTunes Store üzerinden satın alınan zil sesleri arasından WhatsApp bildirim sesleri olarak kullanabilirsiniz.
  3. Uygulama mağazalarından: Uygulama mağazalarından indirilen ve bildirim sesleri oluşturmaya yarayan uygulamalar bulabilirsiniz. Bu uygulamalar arasında ücretsiz veya ücretli seçenekler mevcut.
  4. Kendi yaptıklarınız: Ses kaydedici veya düzenleyici uygulamaları kullanarak kendi seslerinizi veya müziklerinizi kaydedebilirsiniz ve bunları WhatsApp bildirim sesi olarak kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak, iPhone kullanıcıları, WhatsApp uygulaması için bildirim seslerini değiştirmek için birkaç seçenek sunulmaktadır. WhatsApp uygulamasının içinden, iTunes Store üzerinden, uygulama mağazalarından veya kendi yaptıklarınız gibi çeşitli kaynaklardan indirilebilen zil sesleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Vivo Y78 5g zil sesi indir

iphone 2022 whatsapp bildirim sesi indir , telefon zil sesleri indir , en yeni mp3 zil sesleri indir , mp3 zil sesi indir , telefon zil sesi indir , zil sesleri indir , mesaj sesi indir , bildirim sesi indir

iphone 2022 whatsapp mp3 mesaj sesi indir , iphone 2022 whatsapp telefon bildirim sesi indir , iphone 2022 whatsapp ücretsiz sms sesi indir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla iphone whatsapp mesaj-sms-bildirim sesi indirmek için 2. sayfaya tıklayınız.

1 2
312 kez indirildi

YORUM YAZIN