iphone mesaj sesi

iphone mesaj sesi

Zil Sesi indir: iphone mesaj sesi
Telefon zil sesleri: Tüm android ve iphone Telefonlara uyumlu
mp3 m4r: Ücretsiz
Bedava ücretsiz: iphone sms-mesaj-bildirim sesleri mp3 indir
Zil Sesi Boyutu: 450 KB
Eklenme Tarihi: 1 sene önce

iphone mesaj sesi ve Bildirim sesi bedava mp3 telefon mesaj sesi indirip telefonunuz indirdiğiniz ses gibi çalmasını istiyorsanız hemen indirip zil sesi ve mesaj sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

iPhone mesaj sesi, kullanıcıya gelen yeni bir mesajın sesli bildirimini sağlar. Varsayılan olarak, iPhone kullanıcıları iMessage veya SMS mesajları için “Tri-tone” sesini kullanır. Ancak, kullanıcılar mesaj sesini değiştirerek kendi tercihlerine göre ayarlayabilirler.

Mesaj sesini değiştirmek için, iPhone’unuzun Ayarlar uygulamasını açmanız gerekir. “Ses ve Haptik” sekmesine gidin ve “Sesler ve Melodiler” seçeneğine tıklayın. Burada, “Mesaj Sesleri” sekmesine giderek mevcut sesler arasından seçim yapabilirsiniz veya “Tone Store” sekmesinden yeni sesler indirebilirsiniz. Ayrıca, “Sessiz” seçeneğini seçerek mesaj sesini kapatabilirsiniz.

Ayrıca, mesaj sesleri indirmek için uygulamalar arasında arama yapabilirsiniz. Özellikle ringtone ve bildirim sesleri için yapılmış uygulamalar var. Bu uygulamalarda birçok seçenek var ve indirip kullanabilirsiniz.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Mesaj bildirim sesi indir

bildirim sesi indir,mesaj sesi,bildirim sesi,alarm sesi,bildirim sesleri,iphone bildirim sesi indir,iphone bildirim sesi,iphone mesaj sesi,iphone alarm sesi,mesaj sesi indir,alarm sesi indir,iphone mesaj sesi indir,whatsapp bildirim sesi,alarm sesleri,iphone alarm sesi indir,mesaj bildirim sesleri,whatsapp bildirim sesi indir,telefon bildirim sesleri,mesaj bildirim sesi indir,horoz sesi alarm,huawei bildirim sesi indir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAHA FAZLA BiLDiRiM SESİ İNDİRMEK İÇİN 2.SAYFAYA TIKLAYINIZ

1 2 3 4 5 6 7 8
662 kez indirildi

YORUM YAZIN