Kadr Hakim Bey zil sesi indir

Kadr Hakim Bey zil sesi indir

Zil Sesi indir: Kadr Hakim Bey zil sesi indir
Telefon zil sesleri: zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: Yerli Zil Sesleri (Türkçe)
Zil Sesi Boyutu: 430KB


Kadr Hakim Bey zil sesi indir konumuz Yerli Zil Sesleri (Türkçe) katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 430KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kadr Hakim Bey zil sesi indir. “Kadr Hakim Bey” Türk pop müziğinin sevilen şarkılarından biridir. Sözleri Sezen Aksu tarafından yazılan ve müziği Onno Tunç’a ait olan şarkı, yalnızca Türkiye’de değil, yurt dışında da geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Şarkı, genellikle aşkın acı verici ve kimi zaman yıkıcı doğasını anlatan dokunaklı bir balad olarak değerlendirilir. Sözleri, bir kadının, kendisine aşık olan erkek tarafından aldatılması ve terk edilmesi üzerine yazılmıştır. Şarkının en dokunaklı kısımlarından biri, “Aldatılan kadınların kalpleri öyle kolay kolay unutmaz. Onların her gün bir günü, her ay bir mevsimi, her yıl bir yılın yıl dönümüdür” şeklindeki sözleridir.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  iphone zil sesi indir android

“Kadr Hakim Bey”, Sezen Aksu’nun güçlü ve duygusal sesiyle söylenen etkileyici bir şarkıdır. Şarkı, Onno Tunç’un özenle hazırlanmış müzik düzenlemeleriyle desteklenir ve keman, gitar ve piyano gibi çeşitli enstrümanların kullanımıyla zenginleştirilir.

Şarkının başarısı, 1984 yılında “Sezen Aksu 88” albümünde yer almasıyla daha da arttı. Şarkı, Türk müzik tarihinde bir klasiğe dönüştü ve hala dinleyiciler tarafından sevilerek dinlenmektedir. “Kadr Hakim Bey”, yalnızca Sezen Aksu’nun kariyerinde değil, Türk pop müziği tarihinde de önemli bir yere sahip olan bir şarkıdır.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Jöh Pöh zil sesi indir

 

YORUM YAZIN