Murat Dalkılıç Lüzumsuz Savaş zil sesi indir

Murat Dalkılıç Lüzumsuz Savaş zil sesi indir

Zil Sesi indir: Murat Dalkılıç Lüzumsuz Savaş zil sesi indir
Telefon zil sesleri: zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: Yerli Zil Sesleri (Türkçe)
Zil Sesi Boyutu: 450KB


Murat Dalkılıç Lüzumsuz Savaş zil sesi indir konumuz Yerli Zil Sesleri (Türkçe) katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 450KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Murat Dalkılıç Lüzumsuz Savaş zil sesi indir.

Murat Dalkılıç’ın “Lüzumsuz Savaş” şarkısı, duygusal ve anlamlı sözleriyle dikkat çeken bir Türkçe pop şarkısıdır. Şarkıda, savaşın insanlara ve dünyaya verdiği zararlar ele alınırken, barışın ve sevginin önemi vurgulanmaktadır.

Şarkının sözleri, savaşın acımasızlığına ve insanları nasıl yıktığına dair içten ve etkileyici bir mesaj verirken, melodisi de dinleyicileri duygusal bir yolculuğa çıkarıyor. Şarkının nakaratında “Lüzumsuz savaşların / Dünyaya neler kattığı yok / Kalbimde hüzün, beni kandırma / Sen yoksun ya, ben yalnızım” gibi sözler yer alıyor ve bu sözler, savaşın hiçbir zaman çözüm olmadığını ve sadece acı ve yıkım getirdiğini ifade ediyor.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Hayat Müslüm Zil Sesi indir

Murat Dalkılıç’ın güçlü vokalleri ve duygusal yorumu, şarkının sözlerine uygun bir şekilde insanların içini titreten bir performans sergiliyor. “Lüzumsuz Savaş”, günümüz dünyasında hala geçerli olan barış ve sevgi mesajlarıyla dolu, insanların birbirleriyle anlaşarak ve birlikte hareket ederek dünyanın daha iyi bir yer haline getirilmesi gerektiğine vurgu yapıyor.

Kısacası, Murat Dalkılıç’ın “Lüzumsuz Savaş” şarkısı, insanlara barışın ve sevginin önemini hatırlatan, duygusal ve anlamlı bir şarkıdır.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Zakkum Seni Rastgele Sevmedim zil sesi indir

Murat Dalkılıç Lüzumsuz Savaş zil sesi indir

YORUM YAZIN