N11 Fiyat Alarmı bildirim sesi indir

N11 Fiyat Alarmı bildirim sesi indir

Zil Sesi indir: N11 Fiyat Alarmı bildirim sesi indir
Telefon zil sesleri: zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: Mesaj ve Bildirim sesleri indir
Zil Sesi Boyutu: 450KB


N11 Fiyat Alarmı bildirim sesi indir konumuz Mesaj ve Bildirim sesleri indir katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 450KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

N11 Fiyat Alarmı bildirim sesi indir, kullanıcılara n11.com alışveriş sitesindeki ürünlerin fiyatlarındaki değişimleri takip etmelerini ve istedikleri fiyata düşmesi durumunda anında bildirim almalarını sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama, kullanıcıların ihtiyaç duydukları ürünleri takip ederken, fiyatların düşmesi durumunda anında haberdar olmalarını sağlar.

Uygulama, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanımı kolaydır. Kullanıcılar, uygulama üzerinden takip ettikleri ürünlerin fiyatlarına ilişkin istedikleri aralıklarda fiyat alarmı oluşturabilirler. Böylece, ürünlerin fiyatları düştüğünde anında bildirim alırlar.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Yüzyüzeyken konuşuruz sen varsın diye zil sesi indir

N11 Fiyat Alarmı bildirim sesi indir uygulaması, kullanıcılara istedikleri ürünlerin fiyatlarındaki değişiklikleri anında takip etme imkanı verir. Bu sayede, kullanıcılar alışveriş yaparken fiyatların düşmesini bekleyerek daha uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirler.

Uygulamanın bir diğer avantajı, kullanıcıların bildirim seslerini özelleştirebilmeleridir. Uygulama, kullanıcılara birçok farklı bildirim sesi seçeneği sunar ve kullanıcılar istedikleri bir sesi seçerek anında bildirim alabilirler.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Yıldız Tilbe Peşindeyim Koşa Koşa zil sesi indir

YORUM YAZIN