Yerli Zil Sesleri

Norm Ender Bu Düş Çok Güzel zil sesi indir

Norm Ender Bu Düş Çok Güzel zil sesi indir , telefon zil sesleri indir , en yeni mp3 zil sesleri indir , mp3 zil sesi indir , telefon zil sesi indir , zil sesleri indir , mesaj sesi indir , bildirim sesi indir

Norm Ender, gerçek adı Ender Arslan olan Türk rap müzisyenidir. 1990’lı yılların sonunda Türkiye’de rap müzik alanında öncü isimlerden biri olarak kabul edilir. Kendisi “Rap’te öncü bir isim” olarak tanınmıştır.

Norm Ender, 2000 yılında kurduğu “Ender Grup” ile Türkiye’de rap müzik alanında öncü bir isim olmuş ve birçok albüm çıkarmıştır. Ayrıca kendi adını taşıyan albümleri de mevcuttur. Ender, rap müzik alanında öncü bir isim olarak tanınmasının yanı sıra, kendine özgü söylediği sözleri ile de öne çıkmıştır.

Norm Ender, Türkiye’de rap müzik alanında öncü bir isim olarak kabul edilir ve birçok hit şarkıya imza atmıştır. Kendisi Türk rap müziğinin öncülerinden biridir ve birçok genç müzisyenin ilham kaynağı olarak kabul edilir.

Norm Ender Bu Düş Çok Güzel mp3 zil sesi indir , Norm Ender Bu Düş Çok Güzel telefon zil sesi indir , Norm Ender Bu Düş Çok Güzel ücretsiz zil sesi indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu