Oğuzhan Koç Kimseler Bulamasın Bizi zil sesi indir

Oğuzhan Koç Kimseler Bulamasın Bizi zil sesi indir

Zil Sesi indir: Oğuzhan Koç Kimseler Bulamasın Bizi zil sesi indir
Telefon zil sesleri: Android - iphone - samsung - xiaomi - oppo - huawei - poco
mp3 m4r: Ücretsiz
Bedava ücretsiz: Yerli Zil Sesleri (Türkçe)
Zil Sesi Boyutu: 450 KB
Eklenme Tarihi: 9 ay önce

Oğuzhan Koç Kimseler Bulamasın Bizi zil sesi indir , telefon zil sesleri indir , en yeni mp3 zil sesleri indir , mp3 zil sesi indir , telefon zil sesi indir , zil sesleri indir , mesaj sesi indir , bildirim sesi indir

“Kimseler Bulamasın Bizi” adlı şarkı, Türk pop müziği sanatçısı Oğuzhan Koç tarafından yayınlanan bir şarkıdır. Şarkı, 2018 yılında yayınlanan “Vazgeçtim” adlı albümün bir parçasıdır.

Şarkının sözleri, duygusal bir aşk hikayesi anlatır. Sanatçı, ilişkisinin sona ermesinden sonra kendini yalnız ve üzgün hissettiğini dile getirir. Ancak, sevdiği kişinin onu unutup gitmesine izin vermeyeceğini de vurgular. Sanatçı, kendini ve sevdiği kişiyi bir arada tutmak için çok çalışacağını belirtir ve “kimseler bulamasın bizi” diyerek, ilişkilerinin gizli kalmasını ister.

Şarkının müziği ve sözleri, Oğuzhan Koç tarafından yazılmıştır. Müzik prodüksiyonu ise, Mustafa Ceceli tarafından yapılmıştır. Şarkı, popüler olmuş ve Oğuzhan Koç’un kariyerinde önemli bir yere sahip olmuştur.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Bahh Tee Turken Şirin Yalan Sözler Zil Sesi indir

“Kimseler Bulamasın Bizi” şarkısı, Oğuzhan Koç’un seslendirdiği diğer şarkılar gibi, duygusal bir temaya sahiptir ve dinleyiciler tarafından oldukça sevilmiştir. Şarkının sözleri, duygusal bir aşk hikayesi anlatırken, müzikal yapısı ise dans edilebilir bir havada olması nedeniyle, geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmiştir. Oğuzhan Koç, “Kimseler Bulamasın Bizi” gibi başarılı şarkılarıyla Türk pop müziği sahnesinde önemli bir yere sahip olmuştur.

Oğuzhan Koç Kimseler Bulamasın Bizi mp3 zil sesi indir , Oğuzhan Koç Kimseler Bulamasın Bizi telefon zil sesi indir , Oğuzhan Koç Kimseler Bulamasın Bizi ücretsiz zil sesi indir

144 kez indirildi

YORUM YAZIN