Pinhani bilir o beni zil sesi indir

Pinhani bilir o beni zil sesi indir

Zil Sesi indir: Pinhani bilir o beni zil sesi indir
Telefon zil sesleri: zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: Yerli Zil Sesleri (Türkçe)
Zil Sesi Boyutu: 450 KB


Pinhani bilir o beni zil sesi indir konumuz Yerli Zil Sesleri (Türkçe) katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 450 KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Pinhani bilir o beni zil sesi indir.Pinhani, Türkiye’de alternatif rock türünde müzik yapan bir müzik grubudur. Grubun kuruluş tarihi 5 Nisan 2004 olarak bilinmektedir. Aynı zamanda “Kavak Yelleri” adlı dizinin müziklerini de yapmışlardır.

Vokalisti, gitaristi ve söz yazarı Volkan, 25 Aralık 1979 tarihinde İstanbul’da doğdu. Çocukluğu Florya ve Bakırköy’de geçti ve müziğe okul yıllarında başladı. 1995 yılında yan flüt dersleri aldı, gitar çalmaya da aynı yıl başladı. 1996 yılından itibaren aralıklarla Stüdyo Hiphop’ta davul dersleri aldı. 2001-2003 yılları arasında “Van Basten” grubuyla Beyoğlu’da çeşitli mekânlarda çaldı. Bu dönemde kendi parçalarını yazmaya başladı.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Dedublüman Belki zil sesi indir

Gitaristi Akın Eldes ise 11 Kasım 1962 tarihinde Frankfurt (Almanya) doğdu. Müziğe ilk adımlarını mandolin ve flüt ile attı. Lisede gitar çalmaya başladı. E-5, Painted Bird, Asım Can Gündüz ve Çapkınlar gruplarından sonra 1986 ile 2000 yılları arasında Bulutsuzluk Özlemi’de yer aldı. 2000 yılından sonra çeşitli gruplarla sahneye çıktı ve albüm kayıtlarında bulundu. Pinhâni’nin yayınlanan albümlerinde müzikal prodüktör ve gitarist olarak yer aldı. Akın Eldes, Pinhâni’nin konserlerinde çalmaktadır.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  M Lisa Araba Mp3 indir (zil sesi)

Pinhani bilir o beni mp3 zil sesi indir , Pinhani bilir o beni telefon zil sesi indir , Pinhani bilir o beni ücretsiz zil sesi indir

YORUM YAZIN