Rafet El Roman Milyon Yara zil sesi indir

Rafet El Roman Milyon Yara zil sesi indir

Zil Sesi indir: Rafet El Roman Milyon Yara zil sesi indir
Telefon zil sesleri: zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: Yerli Zil Sesleri (Türkçe)
Zil Sesi Boyutu: 450 KB


Rafet El Roman Milyon Yara zil sesi indir konumuz Yerli Zil Sesleri (Türkçe) katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 450 KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Rafet El Roman Milyon Yara zil sesi indir.Rafet El Roman, Türk pop müziğinin usta sanatçılarından biridir. “Milyon Yara” şarkısı, onun en sevilen eserlerinden biridir ve Türk müzik sahnesinde yer alan birçok sanatçı tarafından cover edilmiştir. Şarkı, aşk ve hasret dolu bir hikâyeyi anlatır ve Rafet El Roman’ın duygusal vokalliği, melodik düzenleme ve sözleri ile birleştiğinde, dinleyenleri etkileyici bir deneyime davet eder. “Milyon Yara” şarkısı, Türk pop müziğinin unutulmaz eserlerinden biridir ve müzikseverler tarafından her zaman sevilmeye devam etmektedir. Müzik dinleyicileri, “Milyon Yara” şarkısını dinlemek için Rafet El Roman albümlerini, online müzik platformlarını veya radyo istasyonlarını kullanabilirler.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Zerrin Özer Kıyamam zil sesi indir

Rafet El Roman Milyon Yara mp3 zil sesi indir

YORUM YAZIN