Realme 10 Pro plus zil sesi indir

Realme 10 Pro plus zil sesi indir

Zil Sesi indir: Realme 10 Pro plus zil sesi indir
Telefon zil sesleri: Android - iphone - samsung - xiaomi - oppo - huawei - poco
mp3 m4r: Ücretsiz
Bedava ücretsiz: realme zil sesleri indir
Zil Sesi Boyutu: 450 KB
Eklenme Tarihi: 10 ay önce

Realme 10 Pro plus zil sesi indir , telefon zil sesleri indir , en yeni mp3 zil sesleri indir , mp3 zil sesi indir , telefon zil sesi indir , zil sesleri indir , mesaj sesi indir , bildirim sesi indir

Realme 10 Pro Plus, Realme tarafından üretilen ve üst düzey bir akıllı telefon olarak kabul edilir. Bu cihaz, 6.43 inçlik AMOLED ekran, Qualcomm Snapdragon 870 işlemci, 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı gibi özelliklere sahip. Ayrıca, 64 MP çift arka kamera ve 16 MP ön kamera sistemi ile donatılmıştır.

Realme 10 Pro Plus, yüksek performans ve güçlü grafikleri sağlamak için Qualcomm Snapdragon 870 işlemcisini kullanıyor. Bu işlemci, 5G desteği ile birlikte hızlı ve etkili bir bağlantı sağlar. Ayrıca, cihazın kamera sistemi de üst düzey bir görüntü kalitesi sunar.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Koyun Kuzu Meee Zil Sesi indir

Cihaz ayrıca, pil ömrü açısından da iyi performans gösterir, çünkü 4500mAh batarya ile donatılmıştır. Cihaz ayrıca şarj hızını arttıran 65W hızlı şarj özelliğine sahiptir.

Realme 10 Pro plus mp3 zil sesi indir , Realme 10 Pro plus telefon zil sesi indir , Realme 10 Pro plus ücretsiz zil sesi indir

 

 

 

 

Realme 10 Pro plus mp3 mesaj sesleri indir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

173 kez indirildi

YORUM YAZIN