Sony Xperia 10 IV zil sesi indir

Sony Xperia 10 IV zil sesi indir

Zil Sesi indir: Sony Xperia 10 IV zil sesi indir
Telefon zil sesleri: zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: MP3 / M4R
Zil Sesi Boyutu: 450 KB


Sony Xperia 10 IV zil sesi indir konumuz MP3 / M4R katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 450 KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sony Xperia 10 IV zil sesi indir.Sony Xperia 10 IV, Sony’nin en son tanıttığı akıllı telefon modellerinden biridir. Bu cihaz, 6.1 inç boyutlu OLED ekranı, 8 GB RAM ve Snapdragon 690 işlemcisi ile donatılmıştır. Ayrıca, Triple kamera sistemi, önceki modellerine göre iyileştirilmiş görüntü kalitesi sunar. Cihaz ayrıca, USB-C şarj girişi, 3.5 mm kulaklık jack’i ve kaliteli bir batarya ömrü sunar. Xperia 10 IV, tasarımı, fonksiyonalitesi ve performansı ile mükemmel bir seçenek olarak görülür.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  iphone zil sesleri indir - iphone zil sesi indir

Sony Xperia 10 IV mp3 zil sesi indir

 

 

YORUM YAZIN