Xiaomi Black Shark 5 Pro zil sesi indir

Xiaomi Black Shark 5 Pro zil sesi indir

Zil Sesi indir: Xiaomi Black Shark 5 Pro zil sesi indir
Telefon zil sesleri: zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: Xiaomi Zil Sesleri indir
Zil Sesi Boyutu: 450 KB


Xiaomi Black Shark 5 Pro zil sesi indir konumuz Xiaomi Zil Sesleri indir katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi mp3 indir iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 450 KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Xiaomi Black Shark 5 Pro zil sesi indir.Xiaomi Black Shark 5 Pro, oyun deneyimini seven kullanıcılar için tasarlandı. Bu telefon, performansını arttırmak için en son teknolojilerle donatılmıştır. İşlemci olarak Qualcomm Snapdragon 888, grafik tarafında ise Adreno 660 kullanılmıştır. Ayrıca, telefon 16 GB RAM ve 256 GB depolama alanı ile çok hızlı ve etkileyici bir oyun deneyimi sunar. Ekran kalitesi de oldukça yüksek ve 144Hz tazeleme hızına sahiptir. Ayrıca, telefonun termal yönetimi de mükemmel şekilde tasarlandı, böylece uzun süreli oyun oynarken telefon soğuk kalacaktır. Xiaomi Black Shark 5 Pro, oyun deneyimi arayan kullanıcılar için harika bir tercih olabilir.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Yaşlılar için zil sesi indir

Xiaomi Black Shark 5 Pro mp3 zil sesi indir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Xiaomi Black Shark 5 Pro mesaj sesi indir

 

 

 

 

 

 

YORUM YAZIN