Xiaomi Redmi K40s zil sesi indir

Xiaomi Redmi K40s zil sesi indir

Zil Sesi indir: Xiaomi Redmi K40s zil sesi indir
Telefon zil sesleri: Android ve iphone telefonlara uyumlu
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: Xiaomi Zil Sesleri indir
Zil Sesi Boyutu: 450 KB


Xiaomi Redmi K40s zil sesi indir konumuz Xiaomi Zil Sesleri indir katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz Android ve iphone telefonlara uyumlu iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 450 KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Xiaomi Redmi K40s zil sesi indir.Xiaomi Redmi K40s, Çinli teknoloji şirketi Xiaomi tarafından üretilen ve performans-fiyat oranı konusunda iyi bir seçim olarak görülen bir akıllı telefondur. Redmi K40s, güçlü bir Snapdragon 870 işlemcisi, 6 GB / 8 GB RAM ve 128 GB / 256 GB dahili depolama alanı gibi iyi teknik özelliklere sahiptir. Ayrıca, 5000 mAh güçlü bir batarya ve 120Hz tazeleme hızına sahip olan 6,67 inç büyüklüğündeki AMOLED ekran ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya hazırdır. Kamera konusunda da başarılı bir performans sergileyen Redmi K40s, ön tarafında 20 MP pop-up selfie kamerası ve arka tarafında 48 MP ana kamerası ile fotoğrafçılık deneyimini artırır. Xiaomi Redmi K40s, güncel teknolojileri sunan ve makul bir fiyat etiketi ile satılan bir telefon olması nedeniyle popüler bir seçimdir.Xiaomi Redmi K40s zil sesi indir

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Redmi K70 - K70 Pro - K70E zil sesi indir

Redmi K40s mp3 zil sesi indir

Redmi K40s Orjinal Zil Sesleri indir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redmi K40s Türkçe Şarkı Zil Sesleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAHA FAZLA ZİL SESİ İNDİRMEK İÇİN 2. SAYFAYA TIKLAYINIZ

1 2 3

YORUM YAZIN