Xiaomi Redmi Note 11E Pro zil sesi indir

Xiaomi Redmi Note 11E Pro zil sesi indir

Zil Sesi indir: Xiaomi Redmi Note 11E Pro zil sesi indir
Telefon zil sesleri: Tüm android Telefonlara uyumlu
mp3 m4r: Ücretsiz-Bedava
Bedava ücretsiz: Xiaomi Zil Sesleri indir
Zil Sesi Boyutu: 412 KB


Xiaomi Redmi Note 11E Pro zil sesi indir konumuz Xiaomi Zil Sesleri indir katagorisine eklenmiştir. indirdiğiniz Tüm android Telefonlara uyumlu iphone-android telefonlarda kullanılabilir. Zil sesleri mp3 m4r formatında olup Ücretsiz-Bedava dır. Zil sesi boyutu 412 KB dır.

Zil sesleri m4r (iphone) ve mp3 (android) formatında olup iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo - Poco - realme telefonlarda kullanabilirsiniz. 2024 yeni ve en güzel zil seslerini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 11E Pro zil sesi indir. Xiaomi Redmi Note 11E Pro, Xiaomi tarafından üretilen bir akıllı telefondur. Bu telefon, uygun fiyatlı bir telefon olmasına rağmen yüksek performans ve kalite sunar. Redmi Note 11E Pro, 6.5 inç büyüklüğünde bir ekran ve 48 MP çözünürlüklü bir kamera ile donatılmıştır.

Telefon, Mediatek Helio G85 işlemcisi, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile birlikte gelir. Bu özellikler, telefonun hızlı ve kesintisiz bir şekilde çalışmasını sağlar. Ayrıca, 5000 mAh kapasiteli bir pil bulunan Redmi Note 11E Pro, uzun süreli kullanım için mükemmel bir seçimdir.Xiaomi Redmi Note 11E Pro zil sesi indir

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Bildirim sesi

Redmi Note 11E Pro, tasarımı ve görüntü kalitesi ile de öne çıkar. Telefon, gösterişsiz ve minimal bir tasarıma sahiptir ve güncel moda trendlerini yansıtır. Ayrıca, 6.5 inç boyutlu ekranı ile görüntü kalitesi de yüksek seviyededir.

Xiaomi Redmi Note 11E Pro, uygun fiyatlı bir telefon olmasına rağmen yüksek performans ve kalite sunan bir akıllı telefon olarak dikkat çeker. Telefon, hızlı ve kesintisiz bir şekilde çalışması, uzun süreli kullanım için mükemmel pil ve tasarımı ile birlikte donatılmıştır. Redmi Note 11E Pro, fiyat-performans oranı iyi bir telefon arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

Redmi Note 11E Pro mp3 zil sesi indir

Redmi Note 11E Pro Orjinal Zil Sesleri indir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redmi Note 11E Pro Türkçe Şarkı Zil Sesleri

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  2024 yılının En Güzel Whatsapp Bildirim Sesleri indir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAHA FAZLA ZİL SESİ İNDİRMEK İÇİN 2. SAYFAYA TIKLAYINIZ

1 2 3

YORUM YAZIN